Szkolenia BHP

SZKOLENIA WSTĘPNE

Ogólne szkolenia wstępne przeznaczone są dla osób, które właśnie zostały zatrudnione w Państwa firmie. Tematyka szkoleń obejmuje między innymi:

· obowiązki i uprawnienia pracodawcy, pracowników, a także wszystkich komórek organizacyjnych w przedsiębiorstwie w zakresie BHP,

· kwestie odpowiedzialności za naruszenie zasad i przepisów BHP,

· występowanie zagrożeń wypadkowych oraz zagrożeń dla życia lub zdrowia pracowników, które występują na terenie zakładu – środki zapobiegawcze,

· podstawy ochrony P.POŻ. oraz postępowania w razie wybuchu pożaru,

· postępowanie w razie wypadku (zasady udzielania pierwszej pomocy).

SZKOLENIA OKRESOWE

AGABIT przeprowadzi szkolenia okresowe z zakresu BHP dla wszystkich pracowników w Państwa firmie.

· Szkolenia okresowe dla pracodawców, jak również dla pozostałych osób z kadry kierowniczej i menedżerskiej.

Są to szkolenia, które przeznaczone są dla pracodawców, a także wszystkich osób, które zajmują się kierowaniem przedsiębiorstwami prywatnymi i państwowymi, jak również spółkami, czy urzędami. To również doskonała pomoc dla kadry kierowniczej, a w szczególności mistrzów, brygadzistów, menedżerów i kierowników wydziałów, czy innych komórek organizacyjnych w danej firmie.

· Szkolenia okresowe dla pracodawców, którzy pełnią wszelkie zadania służby bhp w swoim przedsiębiorstwie.

· Szkolenia okresowe dla pracowników wykonujących zadania inżynieryjno-techniczne

Szkolenia te skierowane są do pracowników inżynieryjno-technicznych, a przede wszystkim projektantów, technologów, konstruktorów, jak również osób dbających o organizację produkcji.

· Szkolenia okresowe dla wszystkich pracowników pionów administracyjnych, a także osób, których charakter pracy może wiązać się z narażaniem na niebezpieczne, uciążliwe, lub szkodliwe dla zdrowia warunki.

Ten rodzaj szkoleń adresowany jest głównie do pracowników biurowych, których praca polega na obsłudze monitorów ekranowych. Korzystają z nich również pracownicy placówek służby zdrowia, szkół i innych placówek oświatowych, jak również jednostek naukowo-badawczych.

· Szkolenia okresowe dla pracowników na stanowiskach robotniczych.

Szkolenie dedykowane dla pracowników wykonujących prace fizyczne, również w przypadku wykonywania przez nich prac szczególnie niebezpiecznych.

· Szkolenia okresowe dla pracowników służb bhp i wykonujących zadania związane z bezpieczeństwem oraz higieną pracy.

Gwarantujemy, że koszty powyższych szkoleń są uprzednio ustalane razem ze zleceniodawcą.

SZKOLENIA PIERWSZEJ POMOCY

W 2009 roku wraz z nowelizacją Kodeksu Pracy (Dz. U. z dnia 18 grudnia 2008 r. nr 223, poz.1460) każdy pracodawca został zobligowany do wyznaczenia w swoim zakładzie pracy osób odpowiedzialnych za udzielanie pierwszej pomocy oraz przeszkolenia ich w tym zakresie. W tej sytuacji niezbędna okazała się pomoc takich firm jak BHP Consulting. Dzięki nam będą Państwo mogli skorzystać z profesjonalnych szkoleń, które są prowadzone w sposób interesujący i niezwykle skuteczny. Dzięki nam pracownicy Państwa firmy nie tylko zyskają świadomość występowania ryzyka wypadków, ale przede wszystkim odwagę i chęć niesienia pomocy w sytuacjach zagrożenia zdrowia lub życia. Najważniejsze dla nas i dla pracowników są zajęcia praktyczne. W ich trakcie posługujemy się nowoczesnymi materiałami dydaktycznymi. Zapewniamy również dostarczenie kompleksowej wiedzy, a to dzięki wyspecjalizowanej kadrze, która swoje doświadczenie zdobywa m.in. w szpitalach, czy jednostkach pogotowia ratunkowego.

KURS PODSTAWOWY:

Jest to przyspieszony kurs dla firm, które nie są w stanie przeznaczyć wielu godzin na szkolenie. Podczas jego trwania Państwa pracownicy nauczą się jak prawidłowo udzielać pierwszej pomocy, jak wykonywać resuscytację krążeniowo-oddechową, a także jak postępować w sytuacjach zagrożenia życia lub zdrowia. Na szkoleniach poruszane są również tematy zabezpieczenia krwotoków i innego rodzaju urazów, czy uszkodzeń ciała.

KURS ROZSZERZONY:

Kompleksowy kurs dla firm, które pragną, aby ich pracownicy posiedli gruntowną wiedzę z zakresu BHP. Takie rozbudowane szkolenie trwa zazwyczaj około dwóch dni. W jego zakresie znajduje się nauka resuscytacji krążeniowo-oddechowej, również z użyciem defibrylatora AED, jak również szczegółowe postępowanie w stanach zagrożenia życia lub zdrowia (np. zawały serca, czy oparzenia). Podczas szkolenia poruszana będzie również kwestia zabezpieczenia miejsca wypadku, wyciągania rannych z samochodu, a także ewakuacji z zagrożonych miejsc. Dysponujemy profesjonalnymi fantomami, a także specjalistycznymi zestawami do pozoracji ran.

Szkolenia prowadzone są na terenie całego kraju, również w siedzibie Państwa przedsiębiorstwa.

Wydajemy również oficjalne zaświadczenia potwierdzające udział w szkoleniu z pierwszej pomocy, które są honorowane przez wszystkie instytucje w Polsce.

Gwarantujemy, że szkolenia prowadzone są w oparciu o aktualne wytyczne Europejskiej Rady Resuscytacji.

 


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/hotelfus/ftp/agabitwp/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 399

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *